İndirimli Kitap Satışı

Kitap Tanıtımı sayfamızda detaylı bir şekilde tanıttığımız kitaplardan 365 Günde Sevgili Peygamberim kitabını, indirimli kitap satışımız kapsamında herhangi bir kâr amacı gütmeden, sadece 70 TL’ye istifadenize sunuyoruz.

% 50 İNDİRİM! Üstelik KARGO da BİZDEN!

Biz size güveniyoruz!

Ödemeyi ise kitap elinize geçtikten sonra yandaki hesaba havale/EFT olarak yapabilirsiniz.

Sevgili Evladım (SEVEV) olarak, “Kitap Tanıtımı” sayfamızda detaylı bir şekilde tanıtmaya çalıştığımız ve çocuklarımıza okutulmasını tavsiye ettiğimiz kitaplara erişiminizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu maksatla, söz konusu bu kitapları ilgili yayın evinden mümkün mertebe en yüksek indirimle toplu olarak üzerine herhangi bir kâr eklemeden istifadenize sunmayı hedefliyoruz.

İndirimli kitap satışımıza, Nurdan DAMLA hanımefendinin Peygamber Efendimizin (S.A.V.) hayatını anlatan “365 Günde Sevgili Peygamberim” isimli kitabıyla başlamayı uygun bulduk.

Şimdilik PTT Kargo’nun kitap kampanyasından yararlansak da, artan kargo fiyatlarının getirdiği bir zorunluluk olarak, ileride bu faaliyetimizi destekleyecek bir kargo firması bulacağımıza inanıyoruz.

Siz de çocuğunuza, yeğeninize, arkadaşınızın çocuğuna bu güzel kitaptan almak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

“365 Günde Sevgili Peygamberim” kitabının tanıtım yazısını okumak isterseniz

“Kitap Tanıtımı” sayfamıza giderek tanıtımını yaptığımız diğer kitapları görmek ve tanıtım yazılarını okumak isterseniz